Znany architekt
Just another WordPress site

Architektura 21szego wieku : 3. Roczne nagrody SEED za doskonałość w projektowaniu interesu publicznego – zaproszenie do składania zgłoszeń

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Design Corps, społeczny projekt ochrony środowiska.
(SEED) Network oraz ich partner z 2013 r., University of Minnesota College of Design, z przyjemnością ogłaszają trzecie coroczne nagrody SEED za doskonałość w projektowaniu interesu publicznego.
Nagrody dotyczą projektów o wyjątkowym oddziaływaniu społecznym, gospodarczym i środowiskowym.
reprezentują siły potrzebne do stworzenia prawdziwie zrównoważonych projektów i pozytywnych zmian na świecie.
Zeszłoroczni zwycięzcy, biorący udział w serii filmów dokumentalnych SEEDocs na stronie www.SEEDocs.org, obejmują: Rewitalizację Szkolną Bancroft w Kansas City i Grow Dat Youth Farm w Nowym Orleanie na Blogu.
Sześć zwycięskich projektów otrzyma honorarium za 1000 $; wyprawę całopojazdową dla jednego przedstawiciela zespołu do udziału w dorocznej konferencji Structures for Inclusion (SFI 13) w Minneapolis; zostaną przedstawione w nadchodzącej publikacji The Seed Field Manual; i zostaną sprofilowane online.
Terminy składania wniosków: poniedziałek, października 2012 r.
Ogłoszenie zwycięzców: poniedziałek, 12 listopada 2012 r.
Prezentacja nagród na konferencji Structures for Inclusion, 24 marca 2013 r.
Kwalifikowalność Trzy szerokie kategorie projektów, które zostały zaprojektowane lub przeprojektowane dla publiczności dobry będzie brany pod uwagę: Produkty; Miejsca, takie jak budynki, krajobrazy i inne otoczenie Procesy, takie jak usługi, systemy, praktyki biznesowe lub zasady publiczne Projekty w toku lub ukończone w ciągu ostatnich trzech lat są kwalifikowalne.
Zgłoszenia, które komunikują głosy rzeczywistych klientów lub użytkowników, są zdecydowanie zalecane.
Uwzględnione zostaną projekty studentów, profesjonalistów i majsterkowiczów, w tym prace osób fizycznych, organizacji non-profit, firm prywatnych i uniwersytetów.
Prace można wykonywać w dowolnym miejscu na świecie.
Uczestnictwo w kryteriach: W jaki sposób iw jakim stopniu członkowie społeczności i zainteresowane strony byli zaangażowani w proces projektowania i planowania.
Skuteczność: W jaki sposób iw jakim stopniu projekt odnosi się do krytycznych potrzeb i wyzwań społeczności.
Doskonałość: W jaki sposób i w jakim stopniu projekt osiąga najwyższą możliwą jakość projektu, odnosi się do jego kontekstu i dostrzega doświadczenia tych, których dotyka.
Inclusiveness: W jaki sposób iw jakim stopniu projekt promuje sprawiedliwość społeczną, a także odzwierciedla różnorodność tożsamości i wartości społecznych.
Wpływ: W jaki sposób i w jakim stopniu znane i mierzone są skutki społeczne, gospodarcze i środowiskowe projektu.
Systemowa: W jaki sposób iw jakim stopniu można rozszerzyć projekt lub proces, aby uzyskać szerszy wpływ.
Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji o aplikacji i wytycznych, przejdź do strony www.designcorps.org/awards.
[więcej w: olx jaworzno, zawór różnicowy na powrocie, mrówka sanok ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: mrówka sanok olx jaworzno zawór różnicowy na powrocie