Znany architekt
Just another WordPress site

Magazyn architektoniczny : Galeria zdjęć Riviera Seaside / Derman Verbakel Architecture

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dzięki uprzejmości Derman Verbakel Architecture Projekt finansowany przez miasto Bat-Yam, opuszczony klub nocny Riviera na plaży w Bat-Yam, na południe od Tel Awiwu, został przekształcony w nadmorską galerię sztuki i artystyczną kolonię.
Zaprojektowany przez Dermana Verbakela Architecture, 1200 metrów kwadratowych siatki betonowych kolumn i belek, które były ozdobą tętniącej życiem nocnej sceny lat 50.
i 60., został zrekonstruowany w ciągu zaledwie kilku tygodni ostatniego lata.
Projekt ten stał się miejscem, w którym artyści mogą żyć i tworzyć obrazy na miejscu wewnątrz i na zewnątrz galerii.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Projekt zamazuje rozróżnienie pomiędzy życiem na plaży i kulturą galerii, otwierając fasadę i odsłaniając oryginalną kolumnadę i pozwalając, aby piasek plażowy kontynuował wewnątrz jako stabilizowana posadzka z piasku.
Żółte neony są używane do oznakowania i oświetlenia i stanowią nawiązanie do Coney Island w Nowym Jorku.
Chropowatość wnętrza została zachowana jedynie poprzez malowanie istniejącej siatki konstrukcyjnej i dodawanie lekkich elementów, które nie wpływają na otwartość przestrzeni, takich jak wentylatory, punkty świetlne i ruchome panele do wyświetlania.
Celem było stworzenie przestrzeni wystawowej, którą można odwiedzić w kostiumie kąpielowym podczas jedzenia lodów.
Dzięki uprzejmości Derman Verbakel Architecture Architekci: Derman Verbakel Architektura Lokalizacja: Bat-Yam, Izrael Projekt graficzny: Anna Geslev Klient: Bat-Yam Municipality Ukończono: 2011 Zdjęcia: Yuval Tebol Dzięki uprzejmości Derman Verbakel Architecture
[patrz też: jaszpol, zaplecze socjalne, życie pleszewa ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: jaszpol zaplecze socjalne życie pleszewa