Znany architekt
Just another WordPress site

Ze swiata architektury – Najwyższy diabelski młyn

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Staten Island, prawdopodobnie najchętniej odwiedzana dzielnica w Nowym Jorku, może w końcu znaleźć się w centrum uwagi.
Rozmowy są w trakcie tworzenia gigantycznego diabelskiego młyna 600 ft w pobliżu terminalu promowego Staten Island, aby wygenerować aktywność na nabrzeżu.
Aby wystawić 600 stóp w perspektywie, myślę, że jest większy niż Singapore Flyer na 451 stopach i znacznik London Eye o długości 450 stóp i znacznie większy niż Coney Island Wonder Wheel na 150 stopach.
Podczas gdy miliony osób korzystają z darmowej wycieczki przez port na promie każdego roku, niewiele osób wybiera się z dala od łodzi.
Diabelski młyn ma na celu wykorzystanie niesamowitych widoków wyspy na Manhattanie i zbudowanie przepływu odwiedzających na wyspie.
Jest to najlepsza rzecz, jaka została zaproponowana dla Staten Island, szczególnie na nabrzeżu.
To może nas przełamać.
Każdego roku mamy 2 miliony turystów na promie, więc mamy wbudowaną publiczność, z której możemy korzystać, a każdego dnia jest to inna grupa odbiorców.
Kiedy uda ci się ich przyciągnąć z tej łodzi, dostałeś je tutaj.
James Molinaro, prezydent miasta, stwierdził.
Więcej po przerwie.
W ubiegłym roku New York City Economic Development Corp.
poprosiło deweloperów o pomysły na opracowanie dwóch paczek na nabrzeżu St.
George w Staten Island.
Przyszłe tereny diabelskiego młyna, który kiedyś pełnił funkcje stoczni kolejowej, obecnie służą za parkingi między terminalem promowym a lasem baseballowym Staten Island Yankee minor.
Miejsca te zajmują wybitne położenie nad wodą w pobliżu dużego węzła komunikacyjnego oraz centrum komercyjnego, kulturalnego i obywatelskiego.
z.
aktywami, które jeszcze nie zostały w pełni wykorzystane.
zgodnie z wnioskiem agencji rozwoju gospodarczego.
Oczywiście, zanim projekt zostanie zrealizowany, projekt ma długą drogę.
Na początek debatuje się nad kilkoma możliwymi zastosowaniami stron nadbrzeżnych.
Jak donosi Bloomberg News, Julie Wood, rzeczniczka burmistrza Michaela Bloomberga, potwierdziła, że miasto słyszy od kilku firm zainteresowanych rozwojem ziemi.
I w tej chwili nie osiągnięto żadnego stałego porozumienia.
Gdyby Ferris Wheel został zatwierdzony, motocykliści mogliby cieszyć się godzinnym i dwudziestominutowym podjazdem, aby uzyskać pełny obrót kierownicą.
Wyposażony w szklane kapsułki, podobnie jak London Eye, koło obracało się tak wolno, że ludzie mogli z łatwością wejść do kapsuł, przechodząc przez budynek pod kierownicą.
Naprawdę ciężko jest wymyślić inne miejsce w Nowym Jorku, które tak bardzo straciło swój potencjał rozwoju gospodarczego.
powiedział Jonathan Bowles, dyrektor ośrodka powiedział WSJ.
Nie ma powodu, dla którego nie można uzyskać znacznie więcej turystów, aby pozostać na Staten Island przez pół godziny lub godzinę .
Podczas gdy ciągły strumień ludzi generowanych przez prom wydaje się być sukcesem dla koła, pani Radyna z Staten Island, Debi Rose, wyraziła się do Staten Island Advance, Nie zająłem stanowiska w sprawie tego pomysłu, ponieważ jest wiele trzeba się przyjrzeć i chcę usłyszeć od społeczności.
Diabelski młyn wydaje się dość imponujący, więc jest to coś, co musimy w pełni wyleczyć.
Dokumenty projektowe wymieniają SOM jako architekta projektu z Plaza Capital Management, LLC jako inwestorami, a Cornell University Atkinson Center for Sustainability pomoże być alternatywnym wystawcą energii.
.
Spędziliśmy 50 lat jako dzielnica z największą wysypiskiem na świecie.
to sprawiedliwe, że mamy największy diabelski młyn ,.
- wyjaśnił prezydent Borough Island, James Molinaro.
Źródła: WSJ; Bloomberg; Staten Island Advance + SI Live; Curbed.com; Wideo przez Staten Island Advance
[więcej w: budowniczy szczecin, olx jaworzno, materiały narzędziowe ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: budowniczy szczecin materiały narzędziowe olx jaworzno